Ubytování na Jantaru

Penzion Jantar 

Během celého roku Vás rádi ubytujeme ve 2, 3, 4lůžkových pokojích a našem apartmánu pro 5 osob. V apartmánu se komfortně vyspíte na dvou velkých manželských postelích. Prostorná obývací místnost disponuje televizí, kde si dokonale vychutnáte snídaní a ranní kávičku. Kuchyň je vybavena vším, co potřebujete pro přípravu oblíbených jídel. Obsahuje keramickou varnou desku, vestavěnou troubu, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku, kávovar a nechybí zde jídelní posezení. Samozřejmostí je koupelna s vanou, toaletou, ručníky a sušákem na prádlo.

Ostatní pokoje jsou vybaveny novými velkými manželskými a single postelemi, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a minibarem.

K dispozici pro všechny je společné restaurace na kávičku, snídaně a večeře.Bezplatné WiFi  je Vám k dispozici v celém Penzionu. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, bezpečné si je uschováte v uzamykatelné místnosti. S parkováním si nedělejte starosti, u objektu se pro Vaše auto vždy najde prostor.

Penzion Jantar je skvělou volbou, pokud hledáte klidné a komfortní místo pro strávení Vaší dovolené v kterémkoliv ročním období.

Těšíme se na Vaši návštěvu!