O nás

Náš penzion se nachází na okraji Horní Plané v jižních Čechách. Vydáte-li se na dovolenou, či víkend do jižních Čech, jistě nebudete litovat. Čekají vás zde mnohé volnočasové aktivity a překrásná šumavská příroda, ať už v létě nebo v zimě.

 

V okolí penzionu JANTAR si přijdou na své milovníci letních sportů jako jsou:

turistika Lipno

in-line bruslení Lipno

vodní sporty Lipno

Ti, kteří by raději strávili svůj volný čas odpočinkem a procházkami, si jistě náš penzion a jeho okolí rovněž zamilují. Romantická příroda, výhled na jezero … to jsou krásy, které Vám můžeme nabídnout.

 

Zimní Lipno má také své kouzlo. Kdo má rád zimu a zimní sporty, tak si zde užije. Můžete se prohánět na běžkách po zamrzlé vodní hladině jezera nebo po upravených běžkařských tratích Šumavských kopců. Také si můžete užívat zimní radovánky v přilehlém skiareálu Kramolín nebo na špičkově upravených svazích zimního centra Hochficht. Klidnější povahy si mohou vychutnat jarní a podzimní pohodu v srdci Šumavy a okolí Lipna.

 

Náš penzion Vám nabízí kvalitní a pohodlné ubytování za rozumné ceny. Přijeďte k nám s celou svou rodinnou a užijte si společnou dovolenou. Penzion je vzdálen přibližně 200m od centra. K jezeru se dostanete za pár minut na kole, pěšky nebo autem. Jezero od penzionu vzdáleno cca 15 minut chůze. Poblíž penzionu naleznete cyklotrasy a turistické stezky.

 

Nabízíme Vám parkování před objektem zdarma a uzamykatelnou garáž pro úschovnu kol a lyží

 

Poskytujeme ubytování ve dvou čtyřlůžkových a šesti dvou-třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji. Pokoje jsou vybaveny malou lednicí a možností malého televizoru. Dále je Vám zdarma k dispozici připojení WIFI na každém patře.

 

V našem baru pouze pro ubytované podáváme snídaně a večeře a vše musí být předem objednáno.

 

V letních měsících je Vám k dispozici ohniště, gril a terasa k posezení s přáteli, či rodinou.

 

V případě zájmu o ubytování, nebo jiné informace, nás můžete kdykoliv kontaktovat.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu …

 

Když penzion Lipno, tak Penzion Jantar.